Posted on Leave a comment

Xhaka: Të dua deri në frymën e fundit

Taulant Xhaka vjen me një urim special dhe emocionues për gjyshen e tij, me rastin e ditëlindjes së saj

Në familjen Xhaka sot ka festë, Gjyshja e futbollistëve të njohur kosovarë, Taulantit dhe Granitin e feston ditëlindjen.

Dhe, dy nipërit e saj kanë gjetur kohë për t’ia uruar asaj ditëlindjen përmes rrjeteve sociale.

“Urime ditlindja gjyshja ma e mira ne bot! ishalla krejt deshirat e jetes te plotsohen. Jam krenar qe e kam ni gjyshe si ti edhe Te Dua deri sa te marr frymen e fundit”, ka shkruar futbollisti i Baselit në rrjetin social, Instagram, përmes një fotografie ku shihet ai me gjyshen dhe vëllain, Granitin, i cili luan në Arsenal.

Vëllezërit Xhaka janë të veçantë pasi Taulanti luan për Shqipërinë, kurse Graniti për Zvicrën

Please follow and like us:
0